Tālrunis uzziņām:
+371 29199857
E-pasts:
niks@majatev.lv

Personas datu apstrādes noteikumi

SIA “Māja Tev” ar šo apliecina, ka informācija un personas dati, ko Jūs esat iesniedzis saistībā ar kontaktu formas aizpildīšanu www.majatev.lv mājas lapā, tiks apkopoti, apstrādāti un glabāti saskaņā ar Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām attiecībā uz personas datu aizsardzību.

Iesniedzot savus datus, Jūs piekrītat, ka SIA “Māja Tev” sazinās ar e-pasta starpniecību, ja vien ziņojuma tekstā persona nav norādījusi citu saziņas veidu, dati tiek apstrādāti un uzglabāti elektroniskā veidā datorā, kas atrodas Kalna ielā 5-16, Priekuļos, Priekuļu novads, LV4126, glabāšanas termiņš 1 gads vai  kamēr kontaktu formā norādītais ziņojums tiek izpildīts, kā arī normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos pēc sākotnējās datu apstrādes tik ilgi, cik tas būtu nepieciešams.

Pieejas personas datiem ir SIA “Māja Tev” darbiniekiem, kas ir pilnvaroti lietot minētos personas datus.

Savāktie dati netiks nodoti trešajām personām, izņemot valsts pārvaldes iestādēm un tiesībsargājošām institūcijām, kā arī citos gadījumos, kad informācijas izpaušanu pieprasa piemērojamie tiesību akti.

Jums ir tiesības jebkurā laikā prasīt savu datu atjaunošanu, informāciju par Jūsu personas datu lietošanu, kā arī prasīt savu datu dzēšanu.

Kontaktinformācija: +37129199857

Piesakies bezmaksas konsultācijai

Piedāvājam kvalitatīvus jebkura apjoma un sarežģītības vispārējās būvniecības un remontdarbu pakalpojumus. Piedāvājam objektu darbu tāmēšanu, nodrošinot individuālu pieeju katram klientam!

Saņem piedāvājumu