UZTICAMS PARTNERIS BŪVNIECĪBĀ UN REMONTDARBOS

SIA "Māja Tev" ir sertificēts būvniecības uzņēmums, kas dibināts 2006.gadā. Esam izveidojuši stabilu profesionāļu komandu, kas būvniecībā spēj sasniegt izcilus ilgtermiņa rezultātus, apvienojot radošumu, tehniskās zināšanas un pieredzi. 17 gadu laikā esam īstenojuši vairāk nekā 1500 privātmāju un dažādu komercbūvju projektus gan Latvijā, gan ārvalstīs. Kvalitatīvi īstenotu remontdarbu rezultātā jaunu dzīvi ieguvušas neskaitāmas mājas un telpas.

Mūsu stiprā puse

Uzņēmuma galvenais darbības pamatvirziens ir privātmāju būvniecība izmantojot gan standarta tipveida, gan individuāli, katram klientam veidotus projektus. Būvniecībā izmantoto materiālu izvēle ir klienta ziņā – mūsu uzdevums ir ieteikt labāko un ērtāko risinājumu ņemot vērā klienta, vides un projekta specifiku.

Mūsu komanda

Tehniski un radoši cilvēki, kuri kopīgiem spēkiem palīdzēs tikt pie sapņu mājas

Male silhouette as avatar profile picture

Niks Līnis

Māja ir vieta, kur mums vajadzētu justies droši un ērti. Arī procesa laikā jābūt pārliecinātam par savām izvēlēm. Tāpēc mūsu komanda darīs visu iespējamo, lai to panāktu.

Male silhouette as avatar profile picture

Juris Lazdiņš

Vidēji ģimene uzbūvē savu māju vienu līdz divas reizes mūžā. Mēs būvējam vairākas mājas gadā, kas dod iespēju pieslīpēt zināšanas un ieteikt klientam vislabākos risinājumus, lai ietaupītu līdzekļus, uzlabotu kvalitāti un padarītu ēku par savām mājām.

Male silhouette as avatar profile picture

Mareks Līnis

Būvniecības process ir pielīdzināms šaha spēlei, kurā katrs gājiens ietekmē nākošo situāciju. Balstoties uz šī principa, savā komandā izvēlamies tikai augsti kvalificētus un uzticamus darbiniekus, kuri seko būvniecības procesam ar maksimālu uzmanību, lai nepieļautu kļūdas.

MŪSU RAŽOTNE

Pie mums ir iespēja atbraukt ciemos un apskatīt gan demo moduļu mājas, gan ražošanas procesu. Mūsu ražotne un birojs atrodas Cēsīs, Baltā iela 8. 

PIETEIKUMA ANKETA

Aizpildiet anketu un trīs darba dienu laikā mēs sazināsimies!