MĒS PIEDĀVAJAM

RADOŠAS IDEJAS, IZCILAS TEHNISKĀS ZINĀŠANAS UN PRASMES IR MŪSU KOMANDAS VEIKSMĪGO REZULTĀTU FORMULA

IEPLĀNOT SARUNU

Sniedzam pilna cikla būvniecības pakalpojumus

Piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu, uzņemoties atbildību, no projekta idejas līdz tā realizācijai. Ietaupām klienta laiku un garantējam izcilu projekta kvalitāti

Neatkarīgi no katra klienta gaumes un iespējām, mēs strādājam, lai sasniegtu kopīgu mērķi – ideālu un patīkamu vidi dzīvošanai ilgtermiņā.

Papildus piedāvājam

MĀJOKĻU REMONTU, RESTAURĀCIJU UN LABIEKĀRTOŠANU

SAZINIES AR MUMS JAU ŠODIEN UN SAŅEM CENU PIEDĀVĀJUMU! 

SIA “MĀJA TEV” – UZTICAMS PARTNERIS BŪVNIECĪBĀ UN REMONTDARBOS!

 

Būvkomersanta reģistrācijas numurs 3675-R

MODUĻU MĀJU RAŽOŠANA

Moderns un mūsdienīgs māju veids, tās ir paredzētas dzīvošanai visu cauru gadu. Mājas tiek izgatavotas ražotnē līdz 100% gatavībai, ar visām nepieciešamajām komunikācijām. Mājas ir gatavas transportēšanai un montāža uz zemesgabala aizņem vien dažas dienas. Līdz ar to tas ir reāls naudas un laika ietaupījums.

koka paneļu māju būvniecība

Šobrīt populārākā izvēle klientu vidū – salīdzinoši īsākais būvniecības laiks un ērtība sarežģītāku projektu realizēšanā un izpildei jebkurā gadalaikā, ērtāka iekšējā un ārējā apdare. Mūsu koka paneļu ražošanā netiek izmantotas OSB līmētās kokskaidu plātnes;

keramzīta bloku mājas būvniecība

Nedaudz ilgāks būvniecības process, nepieciešama papildus siltumizolācija un masīvāka pamatu izbūve;

gāzbetona mūra mājas būvniecība

Ērta būvniecība dažādas sarežģītības pakāpes projektiem, nepieciešama papildus situmizolācija, iepējama mehāniska iekšējā un ārējā apdare;

 

Papildus piedāvājam

Elektroinstalācijas pārbaude

Sertificēta speciālista elektroinstalācijas pārbaude privātmājām un citām ēkām. Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr. 238, ekspluatācijā esošas elektroinstalācijas pārbaudi jāveic reizi 10 gados. Prasība attiecas arī uz privātmājām un dzīvokļiem.

Laikus veikti mērījumi palīdz atklāt un novērst elektroinstalāciju defektus un bojājumus, kas nereti var būt iemesls dažādiem negadījumiem, tostarp ugunsgrēkam. Pēc mērījumu veikšanas klients saņem sertificēta mērījumu veicēja sastādītu pārbaudes aktu un citus dokumentus.


Der zināt: Ja apdrošinātā īpašumā negadījuma cēlonis ir no elektroinstalācijas un atbilstoši noteikumiem iepriekš nav veikta pārbaude, tad, iespējams, apdrošinātājs var samazināt vai atteikt apdrošināšanas izmaksu.

SAZINIES AR MUMS

Uzzini savas sapņu mājas izmaksas

Aizpildiet anketu un trīs darba dienu laikā mēs ar Jums sazināsimies!

PIETEIKUMA ANKETA

Aizpildiet anketu un trīs darba dienu laikā mēs sazināsimies!