Tālrunis uzziņām:
+371 29199857
E-pasts:
niks@majatev.lv

Atsauksmes

Uzņēmums mums palīdzēja un izstrādāja būvprojektu, kā arī sagatavoja detalizētu būvniecības tāmi. Mājas būvniecības darbi tika veikti ātri un kvalitatīvi, visas mūsu vēlmes tika realizētas. Uzņēmuma personiskā attieksme mums ļoti patika.

Roberts un Ieva, Liepāja2021-07-08

Pasūtījām mājas komplektu no Māja Tev – dzīvojamā māja 2 stāvos 140m2 un garāža/noliktava 90m2 no frēzbaļķiem mūsu lauku īpašumā. Pārsteidza būvniecības ātrums – izvēlējāmies koka paneļu māju, un komplekta uzstādīšana uz vietas aizņēma tikai 5 dienas. Protams iekšējā un ārējā apdare aizņēma vēl 4 nedēļas, bet ļoti svarīgi bija fakts, ka pec karkasa montāžas nekavējoties varēja turpināt darbus iekšā sausumā, jo lietus un slikti laikapstākļi neko nespēja ietekmēt. Esam ļoti priecīgi, ka izvēlējāmies tieši Māja Tev, jo līgums tika ievērots un nebija jāsatraucās par pazudušiem meistariem un nepiegādātiem materiāliem. Viennozīmīgi iesakām uzņēmumu būvniecībai!

Zane un Andrejs M., Tukums2019-03-10

Izvēlējāmies Māja Tev kā mūsu ģimenes mājas būvnieku. Projektu izvēle bija ļoti plaša, un Mareks detalizēti izveda cauri visām detaļām – pareizākajiem materiāliem un cenu starpībām. Pati būvniecība aizņēma 4 mēnešus, jo nācās gaidīt uz speciālu mūsu izvēlētu apdares materiālu piegādi, bet kopumā viss noritēja ļoti gludi un noteikti iesakām uzņēmumu mājas būvniecībai. Paldies Māja Tev komandai!

Ieviņu ģimene, Rīga2015-08-13

Brigāde veica pilnu vienistabas dzīvokļa remontu, sākot ar vecā apmetuma noņēmšanu un beidzot ar jaunās virtuves iekārtas montāžu. Viennozīmīgi ieteiktu tālak, jo darbi tika veikti ļoti labā kvalitātē, ātri un nebija nekādu problēmu ar naudu, alkoholu un tipiskām nozares problēmām.

Jānis V., Smiltene2012-06-19

Piesakies bezmaksas konsultācijai

Piedāvājam kvalitatīvus jebkura apjoma un sarežģītības vispārējās būvniecības un remontdarbu pakalpojumus. Piedāvājam objektu darbu tāmēšanu, nodrošinot individuālu pieeju katram klientam!

Saņem piedāvājumu